Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zapraszamy!

21 maja 2024

Egzaminy za nami!

17 maja 2024
Przejdź do - Egzaminy za nami!

Na egzaminie ósmoklasisty w 2024 roku uczniowie musieli zmierzyć się z trzema przedmiotami: językiem polskim, matematyką oraz językiem angielskim! Czekamy na wyniki wciąż mocno trzymając kciuki.

Ogłoszenie!

9 maja 2024

Zapraszamy na zebranie z rodzicami 22 maja o godzinie 16:30.

Ogłoszenia!

9 maja 2024

Przypominamy, że od 14 do 16 maja zostaną przeprowadzone egzaminy ósmoklasisty. Nie będzie w tych dniach zajęć edukacyjnych ani opiekuńczych. Za naszych najstarszych uczniów trzymamy kciuki!

Apel z okazji majowych świąt

30 kwietnia 2024
Przejdź do - Apel z okazji majowych świąt

Święto Narodowe Trzeciego Maja - to święto państwowe ustanowione w 1919 roku, kiedy Polska odzyskała niepodległość, a potem ponownie w 1990. Święto Konstytucji 3 Maja obchodzone jest w ramach upamiętnienia uchwalenia Konstytucji w 1791 roku przez Sejm Czteroletni, który został zwołany w październiku 1788. Uchwalona 3 maja 1791 roku Ustawa Rządowa była ukoronowaniem panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

30 kwietnia 2024
Przejdź do - Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Powiatowy etap Konkursu BRD odbył się dziś w Szkole Podstawowej w Kozielcu! To była wspaniała rywalizacja. Uczestnicy uzyskali świetne wyniki przy naprawdę trudnych konkurencjach. Do etapu wojewódzkiego przeszła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie. Nasi uczniowie pod opieką pana Sławomira Maćkowskiego w składzie: Ewa Niedzielska, Amelia Pieczka oraz Błażej Kowalewski zajęli II miejsce. Indywidualnie srebrny puchar wywalczyła Amelia! Gratulujemy!!

Dzień Ziemi

26 kwietnia 2024
Przejdź do - Dzień Ziemi
Podsumowaniem tegorocznego Dnia Ziemi, pod hasłem:
Planeta kontra plastik był apel. Dziękujemy wszystkim klasom, za aktywne włączenie się do akcji ekologicznych. Szczególne gratulacje dla klasy 4, która przygotowała najciekawszą Gazetkę. Jury wzięło pod uwagę pomysł, pracochłonność i samodzielność wykonania. Zwycięzcy wygrali voucher uprawniający do jednego dnia bez pytania i sprawdzianów.

Sportowe sukcesy

12 kwietnia 2024
Przejdź do - Sportowe sukcesy

Gminny Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców dostarczył niesamowitych emocji. Dziewczęta wygrały 3 mecze i po zaciętej rywalizacji uległy nieznacznie ekipie z Kotomierza i zajęły II miejsce. Chłopcy również 3 razy pokonali swoich przeciwników i przegrali tylko jeden mecz z późniejszym triumfatorem turnieju, drużyną ze Strzelec Górnych i zajęli III miejsce. Gratulacje dla obu zespołów.

Zajęcia profilaktyczne dla kl. I-III „Przyjazna zabawa to dobra sprawa”.

12 kwietnia 2024
Przejdź do - Zajęcia profilaktyczne dla kl. I-III „Przyjazna zabawa to dobra sprawa”.

Zajęcia profilaktyczne dla kl. I-III „Przyjazna zabawa to dobra sprawa”. Warsztat miał na celu uświadomienie dzieciom, czym są konflikty, co je wywołuje, a także jakie konsekwencje mogą z nich wynikać. Po spotkaniu dzieci lepiej umieją nazywać i kontrolować swoje emocje. Trafniej też potrafią rozróżniać zachowania dobre od złych i wiedzą, jak zareagować, kiedy są świadkami przemocy.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

5 kwietnia 2024
Przejdź do - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu jest poświęcony zrozumieniu i akceptacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD). Jest to okazja do edukacji  na temat autyzmu oraz uwrażliwienia na potrzeby osób z ASD.

Wycieczka do Młyna Wiedzy

4 kwietnia 2024
Przejdź do - Wycieczka do Młyna Wiedzy

Wycieczka do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu . Uczniowie w aktywny sposób odkrywali fascynujący świat nauki, techniki i przyrody. Dowiedzieliśmy się, jak działa grawitacja, wyznaczaliśmy środek ciężkości.W pracowni biologicznej zapoznaliśmy się z mikroświatem komórek oraz samodzielnie je obserwowaliśmy.

Finaliści konkursu matematycznego „Mogę więcej”

27 marca 2024
Przejdź do - Finaliści konkursu matematycznego „Mogę więcej”

Finaliści konkursu matematycznego „Mogę więcej”

Kiermasz wielkanocny!

21 marca 2024
Przejdź do - Kiermasz wielkanocny!

17 marca w Szkole Podstawowej odbył się wielkanocny kiermasz! Jak zwykle rodzice naszych uczniów przygotowali wspaniały jarmark, pełen atrakcji dla dużych i małych! Dziękujemy wszystkim sympatykom naszej szkoły za pracę przy stoiskach i za odwiedzenie naszych skromnych progów!

Konkurs historyczny "Marzec 81 na terenach gminy Dobrcz i okolic".

21 marca 2024
Przejdź do - Konkurs historyczny "Marzec 81 na terenach gminy Dobrcz i okolic".
19 marca w Szkole Podstawowej w Kozielcu odbył się IV konkurs dotyczący kształtowania się solidarności chłopskiej na terenie gminy Dobrcz i okolic. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli:
- Gmina Dobrcz,
- Kurator Oświaty,
- Marszałek Województwa Kujawsko- Pomorskiego,
- Wojewoda Kujawsko-Pomorski,
- Centrum Badania Historii Oporu Społecznego w PRL Wydziału nauk historycznych UMK w Toruniu,
- IPN.
Dziękujemy serdecznie uczniom za wzięcie udziału w konkursie, a opiekunom uczniów, że zechcieli przygotować dzieci do niego. Mamy nadzieję, że ten konkurs upamiętni ludzi i wydarzenia zmieniające historie naszych terenów. Podziękowania kierujemy również dla wszystkich z Państwa, którzy jesteście świadkami historii i chcecie dawać świadectwo młodym pokoleniom.
Wyniki konkursu:
I miejsce- Z. Hryszkiewicz- SP w Strzelcach Górnych
II miejsce E. Tylec- SP w Wudzynie
III miejsce B. Brall- SP w Strzelcach Górnych
Gratulujemy!!

Konkurs

4 marca 2024
Przejdź do - Konkurs

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ PRZYJACIEL – PIES” Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – to stara, znana wszystkim prawda.

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Mój przyjaciel – pies ”.

Celem konkursu jest:

• doskonalenie zdolności manualnych i rozwijanie ekspresji plastycznej.

• poznawanie oryginalnych technik plastycznych.

• popularyzacja twórczości plastycznej dzieci.

Zasady konkursu: 1. Czas trwania konkursu: 06.03.2024 r. - 15.03.2024 r. 2. Udział w konkursie dobrowolny. 3. Konkurs skierowany jest do : dzieci PP, OP oraz uczniów klas 1-3. 4. Wymagania techniczne: a) Format pracy jest dowolny b) Technika płaska i półpłaska, mile widziane techniki łączone i różnorodność użytych materiałów. 5. Metryczka: praca plastyczna powinna być opisana na odwrocie wg poniższego wzoru: - imię i nazwisko autora pracy, - tytuł pracy. 6. Uczestnik konkursu może wykonać tylko jedną pracę.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie bal karnawałowy

  bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie bal karnawałowy

  bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-17
Data publikacji:2015-08-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:70179