Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Szkolenie "RODZIC W INTERNECIE".

26 lutego 2020
Przejdź do - Szkolenie "RODZIC W INTERNECIE".

Szanowni Państwo!

Mam przyjemność poinformować, że 29 lutego 2020 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Kozielcu odbędzie się szkolenie dla rodziców
RODZIC W INTERNECIE. Spotkanie poprowadzi pan Jacek Szypryt- informatyk i pedagog ze Szkoły Podstawowej w Kotomierzu.

Serdecznie zapraszamy.

W naszym przedszkolu zajęcia sensoplastyczne!

26 lutego 2020
Przejdź do - W naszym przedszkolu zajęcia sensoplastyczne!

 Dzieci pod kierunkiem pani Agnieszki Cielepak doświadczyły wrażeń zmysłowych podczas zabawy z budyniem! Co za wspaniała przygoda!

II Turniej Piłki Siatkowej.

23 lutego 2020
Przejdź do - II Turniej Piłki Siatkowej.

II Turniej Piłki Siatkowej w Szkole Podstawowej w Kozielcu za nami! Dziękujemy,że byli Państwo z nami!! Zawsze możemy na Was liczyć!! Gratulujemy I miejsca Amatorom (nieadekwatna chyba nazwa,bo ich gra wyglądała naprawdę profesjonalnie)! Już dziś zapraszamy na siatkarską ligę,która rusza w marcu!

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

21 lutego 2020
Przejdź do - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to święto obchodzone 21 lutego. Zostało ustanowione przez UNESCO w 1999 roku, aby wspierać ochronę różnorodności językowej jako dziedzictwa kulturowego. W Polsce są organizowane różne kampanie społeczne, m.in. Ojczysty dodaj do ulubionych! U nas dziś plakaty ortograficzne, piosenka Ucz się polskiego i zadania językowe!

Giełda Szkół w Dobrczu.

21 lutego 2020
Przejdź do - Giełda Szkół w Dobrczu.

Uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli dziś w bardzo interesującym spotkaniu! Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu zorganizowała Giełdę Szkół Ponadpodstawowych. Mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą wielu szkół! Bardzo dziękujemy!

Robimy kanapki.

15 lutego 2020
Przejdź do - Robimy kanapki.

Uczniowie klasy drugiej wiedzą, jak ważne jest zdrowe odżywiania oraz jak istotna jest samodzielność. Z ogromną chęcią zabrali się wykonania pysznych kanapek.

Jak widzę muzykę?

1 lutego 2020
Przejdź do - Jak widzę muzykę?

Ostatni dzień Białych Ferii pożegnaliśmy warsztatami „Jak widzę muzykę?”. Feria barw i kolorów, nie tylko dźwiękowych zalała nasze wyobraźnie. Pięknie jest móc wyrazić siebie poprzez sztukę.

II TURNIEJ E-SPORTOWY w rozgrywkach FIFA 2020

30 stycznia 2020
Przejdź do - II TURNIEJ E-SPORTOWY w rozgrywkach FIFA 2020

W przedostatnim dniu Białych Ferii odbył się II TURNIEJ E-SPORTOWY w rozgrywkach FIFA 2020. Zwycięzcą tegorocznej edycji został Dominik Maćkowski.

Ferie w Parku Tampolin!

28 stycznia 2020
Przejdź do - Ferie w Parku Tampolin!

Biwak harcerski.

28 stycznia 2020
Przejdź do - Biwak harcerski.

W dniach 25-26 stycznia w ramach Harcerskiej Akcji Zimowej w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie nasi harcerze uczestniczyli w  biwaku zimowym. Pierwszego dnia wzięli udział w grze miejskiej "Bydgoszcz, Brda i wszystko gra" z której dowiedzieli się jak cenna była i jest dla Bydgoszczy woda. Po grze udali się do kina na film „Dr. Dolittle”. Po powrocie do  Karolewa czekał już na nich smaczny obiad i zajęcia aktorskie z Panem Dawidem Kartaszewiczem z emisji głosu, teatralnego ukazywania emocji, modulacji mowy i artykulacji. Wieczorem przy obrzędowym ognisku jedna z naszych młodych harcerek złożyła przyrzeczenie harcerskie a druhny Weronika Sopońska i Sara Nowak zostały mianowane przybocznymi  i otrzymały zielone sznury.  Po toalecie wieczornej wędrownicy zorganizowali grę "Jaka to piosenka". W niedziele po śniadaniu harcerze udali się na spacer do kościoła w Wudzynie, gdzie uczestniczyli w mszy świętej. Po powrocie jedna z druhen opowiedziała o swojej podróży na Światowy Zlot Scoutów który odbył się na przełomie lipca i sierpnia 2019r. w USA . W drugiej części warsztatów aktorskich uczyliśmy się poprawnej wymowy i dykcji. Rozluźnialiśmy ciało i pracowaliśmy nad poprawnym oddechem ( praca nad przeponą). Chcieliśmy serdecznie podziękować panu Dyrektorowi Stanisławowi Buś za udostępnienie miejsca na nasz biwak, wędrownikom Paulinie Klósce, Julii Różańskiej, Jakubowi Paczkowskiemu i pani Marlenie Różańskiej za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu biwaku oraz pani Halinie Różańskiej za zaangażowanie i pyszne posiłki.

Życzymy udanych ferii.

Najlepsi uczniowie!

24 stycznia 2020
Przejdź do - Najlepsi uczniowie!

24 stycznia 2020r. odbył się apel, podczas którego podsumowaliśmy pracę w I semestrze, a najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni oklaskami! Przyjęli również gratulacje od Pani Dyrektor!

„Beautiful reading contest”

24 stycznia 2020
Przejdź do - „Beautiful reading contest”

W piątek 24 stycznia 2020 odbyła się IV edycja szkolnego konkursu pięknego czytania w języku angielskim zatytułowana „Beautiful reading contest”. W tym roku młodzież przeczytała fragmenty „Księgi Dżungli” Rudyarda Kiplinga.
Oto lista laureatów:
I miejsce -  Agata Jakubek (klasa 8)
II miejsce – Kacper Cichański (klasa 8)
III miejsce – Wiktoria Jaworska (klasa 6)
Wyróżnienia: Weronika Przybyła (klasa 6), Maksymilian Hodana (klasa 4).
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Tydzień Kolorów - Dzień Żółty!

24 stycznia 2020
Przejdź do - Tydzień Kolorów - Dzień Żółty!

Dzień Żółty! Zaprzyjazniliśmy się z alpaką! Pani Kasia opowiedziała nam o tych przepięknych zwierzętach! Mieliśmy okazję nakarmić marchewką i pogłaskać alpakę imieniem Dżajf!

Spotkanie z policjantami.

23 stycznia 2020
Przejdź do - Spotkanie z policjantami.

Uwaga!

23 stycznia 2020

Szanowni Państwo, wyjazd do Parku Trampolin odbędzie się 28 stycznia 2020 roku o godzinie 8.00. Prosimy o przybycie do szkoły o7.50. Koszt wyjazdu to 22 złote.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie bal karnawałowy

  bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie bal karnawałowy

  bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-17
Data publikacji:2015-08-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:31076