Osiągnięcia naszych uczniów.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Taneczne Mistrzostwa Polski.

5 kwietnia 2022
Przejdź do - Taneczne Mistrzostwa Polski.

Gratulujemy!!!

 Z radością informujemy,że nasza uczennica Amelia Bzdawska brała udział  w Tanecznych Mistrzostwach Polski! Wraz z formacją zajęła miejsce IV, a tańcząc w mini formacji miejsce VI!! Jest się czym pochwalić! Oby więcej takich sukcesów!

Miłość do koni!

15 marca 2022
Przejdź do - Miłość do koni!
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi,że wśród naszych dzieci możemy znaleźć talenty,które osiągają wspaniałe rezultaty również poza szkołą! Marcelina Kacprzak- uczennica klasy VII zajęła I miejsce w rankingu KPZJ w ujeżdżaniu konia w kategorii młodzików!! Brawo! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

Sukces naszej uczennicy.

7 grudnia 2021
Przejdź do - Sukces naszej uczennicy.

Nasza uczennica- Marcelina Kacprzak na Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików na kucach KJK  w Michałowicach. Marcelina zajęła 8 miejsce na 19 zawodników z całej Polski!! Gratulujemy!! Czekamy na kolejne sukcesy!

Konkurs piosenki harcerskiej "Koliber".

7 grudnia 2021
Przejdź do - Konkurs piosenki harcerskiej "Koliber".

Uwaga! Uwaga! Już po raz trzeci nasi uczniowie wygrali konkurs piosenki harcerskiej "Koliber"! Gratulujemy!!! Jesteście świetni!!

Amelia Bzdawska! 3 miejsce w Turnieju Tańca !!

7 grudnia 2021
Przejdź do - Amelia Bzdawska!  3 miejsce w Turnieju Tańca !!

Amelia Bzdawska w konkursie - International Polish Championships of Dance w Raszynie zajęła 3 miejsce! Gratulujemy!!

Ewa Niedzielska.

26 października 2021
Przejdź do - Ewa Niedzielska.

Udział w konkursach sprawiły Ewie wielka radość. W konkursie, w którym zajęła pierwsze miejsce mogła poczuć sie jak wielka projektantka kartki bożonarodzeniowej oraz pokazać jaka jest zima jej marzeń. Ogromnym przeżyciem był występ przed dużą publicznością w jednej z bydgoskich szkół gdzie zaśpiewała przepiękną pastorałkę. Brala tez udział w internetowym przeglądzie piosenki religijnej w naszej parafii. W styczniu zagrała na gitarze i zaśpiewała wraz z swoja grupa gitarową życzenia dla babć i dziadków, które było transmitowane na stronie GOK Dobrcz. Myślę, że Ewa będzie rozwijać  swoje talenty wokalno artystyczne i udzielać się w rożnych konkursach. Kto wie może kiedyś zostanie słynną piosenkarką.

Sukces naszej uczennicy.

20 października 2021
Przejdź do - Sukces naszej uczennicy.

2 października w stajni Jarużyn odbyły się zawody skokowe, w których udział wzięła uczennica Oddziału Przedszkolnego Liliana Kacprzak. Lilka zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Warto wspomnieć iż dzieci z Oddziału Przedszkolnego miały okazję kilka dni wcześniej podejrzeć jak ciężko Liliana pracuje by osiągać sukcesy.

Jeszcze raz gratulujemy naszej amazonce i życzymy kolejnych udanych zawodów.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-14
Data publikacji:2021-06-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Jarosław Różański
Liczba odwiedzin:1353