Osiągnięcia naszych uczniów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Matematyczne talenty

26 kwietnia 2024
Przejdź do - Matematyczne talenty

Joanna Kupczyk i Laura Pieczka to nasze mistrzynie matematyki. Obie dziewczynki zostały wyróżnione w konkursie "Mogę więcej", który był organizowany w Zespole Szkół w Dobrczu! Konkurs wyłania talenty matematyczne, rozwija zdolności logicznego myślenia i integruje środowisko lokalne! Brawo!!

Pierwszy krok to skok!

2 października 2023
Przejdź do - Pierwszy krok to skok!

Uczennica klasy II Liliana Kacprzak i jej pasja 30 września odbyły się Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody. Nasza uczennica Lilka wystartowała w swojej grupie wiekowej, tj. Pierwszy krok i skok.

Lekkoatleci

5 czerwca 2023
Przejdź do - Lekkoatleci
Niesamowici lekkoatleci!! W Białych Błotach odbyły się indywidualne mistrzostwa w lekkoatletyce na szczeblu powiatu. Naszą szkołę reprezentowała trójka zawodników.
Filip Górski zdobył złoty medal w skoku wzwyż, srebrny w tej samej konkurencji Wiktoria Niedziółka, brązowy medal w biegu na 100m Olivier Całbecki. Gratulujemy.

Lilka Kacprzak i jej pasja do koni

5 kwietnia 2023
Przejdź do - Lilka Kacprzak i jej pasja do koni

Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody. Stajnia Jarużyn 1 IV 2023. Lilka Kacprzak uczennica klasy I zdobyła pierwsze miejsce w kat. Pierwszy krok.

Nasze siatkarki

21 lutego 2023
Przejdź do - Nasze siatkarki

Z dumą donosimy o sukcesie naszych dziewczyn! Na Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej naszej uczennicy okazały się świetne i to one będą reprezentować gminę na rozgrywkach powiatowych! Gratulujemy!

Zapobiegamy Pożarom- konkurs

21 lutego 2023
Przejdź do - Zapobiegamy Pożarom- konkurs

Nasza uczennica- Ania Nowicka z klasy I stworzyła piękną pracą plastyczną na konkurs "Zapobiegamy pożarom" i została wyrużniona przez jury! Brawo!!

Mistrzostwa Świata

21 lutego 2023
Przejdź do - Mistrzostwa Świata

Wspaniała wiadomość! 28 października nasza uczennica Amelia Bzdawska wraz z grupą taneczną Wolf Gang zdobyła III miejsce podczas Mistrzostw Świata w Hip- Hopie! Gratulujemy!!

Festiwal Piosenki Harcerskiej Koliber

21 lutego 2023
Przejdź do - Festiwal Piosenki Harcerskiej Koliber

Znów!!! Naprawdę to już kolejny raz nasi harcerze wyśpiewali sukces i zdobyli I miejsce podczas Festiwalu Piosenki Harcerskiej Koliber. Konkurs był tym bardziej niezywkły, że odbył się u nas w szkole!

 

Pasja do koni

21 lutego 2023
Przejdź do - Pasja do koni

Jak zawsze cieszymy się sukcesami naszych uczniów- a tych nie brakuje!  Marcelina Kacprzak brała udział w Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodach w Ujeżdżaniu Beckers Sport. W części ogólnopolskiej w poszczególnych konkursach zajęła I, II oraz III miejsce, a w części regionalnej II miejsce za całą rundę! Wspaniałe wyniki! Gratulujemy!

Taneczne Mistrzostwa Polski

5 kwietnia 2022
Przejdź do - Taneczne Mistrzostwa Polski

Gratulujemy!!!

 Z radością informujemy,że nasza uczennica Amelia Bzdawska brała udział  w Tanecznych Mistrzostwach Polski! Wraz z formacją zajęła miejsce IV, a tańcząc w mini formacji miejsce VI!! Jest się czym pochwalić! Oby więcej takich sukcesów!

Miłość do koni!

15 marca 2022
Przejdź do - Miłość do koni!
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi,że wśród naszych dzieci możemy znaleźć talenty,które osiągają wspaniałe rezultaty również poza szkołą! Marcelina Kacprzak- uczennica klasy VII zajęła I miejsce w rankingu KPZJ w ujeżdżaniu konia w kategorii młodzików!! Brawo! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

Nasze lekkoatletki

21 lutego 2023
Przejdź do - Nasze lekkoatletki

W Bydgoszczy na stadionie Zawiszy odbyły się zawody dziecięcej ligi lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowały dwie zawodniczki Ewa Niedzielska i Milena Fac. Ewa w biegu na 60 m zajęła drugie miejsce a w biegu na 100 m była najlepsza. Milena w obu konkurencjach była tuż za podium. Gratulujemy naszym zawodniczkom.

Sukces naszej uczennicy.

7 grudnia 2021
Przejdź do - Sukces naszej uczennicy.

Nasza uczennica- Marcelina Kacprzak na Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików na kucach KJK  w Michałowicach. Marcelina zajęła 8 miejsce na 19 zawodników z całej Polski!! Gratulujemy!! Czekamy na kolejne sukcesy!

Konkurs piosenki harcerskiej "Koliber".

7 grudnia 2021
Przejdź do - Konkurs piosenki harcerskiej "Koliber".

Uwaga! Uwaga! Już po raz trzeci nasi uczniowie wygrali konkurs piosenki harcerskiej "Koliber"! Gratulujemy!!! Jesteście świetni!!

Amelia Bzdawska! 3 miejsce w Turnieju Tańca !!

7 grudnia 2021
Przejdź do - Amelia Bzdawska!  3 miejsce w Turnieju Tańca !!

Amelia Bzdawska w konkursie - International Polish Championships of Dance w Raszynie zajęła 3 miejsce! Gratulujemy!!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-14
Data publikacji:2021-06-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Jarosław Różański
Liczba odwiedzin:3372